Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Kompresory tłokowe Walter

BL 500-3.0/200
Walter

Pojemność zbiornika 200l

BL 500-3.0/270
Walter

Pojemność zbiornika 270l

GK 530-3,0/100
Walter

Pojemność zbiornika 100l

GK 530-3,0/200 
Walter

Pojemność zbiornika 200l

GK 630-4,0/270
Walter

Pojemność zbiornika 270l

GK 880-5,5/500 
Walter

Pojemność zbiornika 500l

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kompresora?

Koszty eksploatacji

Wbrew pozorom, zakup sprzętu do wytwarzania sprężonego powietrza to tylko ułamek inwestycji. Największe koszty wynikają z energii elektrycznej koniecznej do obsługi kompresora. Dlatego tak ważne jest, aby sprężarka tłokowa była ergonomiczna i wymagała minimalnych nakładów energii.

Zaufaj doświadczeniu firmy Walter i wybierz jeden z kompresorów tłokowych dostępnych w ofercie. Ciesz się profesjonalnym sprzętem o wydłużonej żywotności, niskim poziomie hałasu oraz przystępnej cenie.

Budowa kompresora

Seria sprężarek BL została stworzona z myślą o niewielkich zakładach, które poszukują ekonomicznego i trwałego źródła sprężonego powietrza. Do ich budowy wykorzystano sprawdzoną od wielu lat konstrukcję pomp w układzie V. Ponieważ każdy cylinder z osobna obmywany jest przez strumień powietrza chłodzącego, urządzenie to cechuje wyjątkowa odporność na trudne warunki pracy. Żeliwne sprężarki tłokowe z serii GK zostały zaprojektowane z myślą o efektywności działania. Niewielki pobór energii idzie w parze z wysoką wydajnością, małe obroty pompy (1250 obrotów na minutę) sprawiają, że kompresory Walter GK są niezwykle żywotne i wydajne.

Kiedy wybrać kompresor tłokowy?

Niskie koszta

mniejsze koszty zakupu i utrzymania niż w przypadku kompresorów śrubowych

Trwałość

cały korpus to żeliwny, solidny odlew – gwarantuje to wysoką trwałość urządzenia

Tryb pracy

kompresory tłokowe nie są przeznaczone do pracy ciągłej – brak regulacji obrotów powoduje, że lepiej pracować nimi częściej, ale krócej

 

Jesteśmy dystrybutorem marki Walter

Status oficjalnego dystrybutora marki Walter świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług naszym klientom.

profesjonalne
doradztwo
w sprawie maszyn

części
zamienne

przeglądy techniczne

serwis

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji: