Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Stabilny partner w rozwoju

Jestesmy dystrybutorem maszyn i oprogramowania dla przemysłu.
Specjalizujemy sie w rozwiazaniach tworzonych dla firm produkcyjnych z branzy metalowej.

Ponad dekada innowacji​

13

STIGO działa na rynku już 13 lat. Przez ponad dekadę działalności zdobyliśmy zaufanie ponad 1350 klientów oraz uznanie wiodących producentów maszyn i oprogramowania. Od lat jesteśmy KLUCZOWYM PARTNEREM firmy HYPERTHERM oraz autoryzowanym dystrybutorem SigmaNEST i Plan-de-CAMpagne.

O firmie

STIGO Sp. z o.o. Sp.k. to krakowska firma, którą tworzy zespół doświadczonych inżynierów, o wieloletniej praktyce w sektorze przemysłowym. Na polskim rynku działamy od 2010 roku, ciągle poszerzając naszą ofertę.

Dostarczamy innowacyjne, łatwe w obsłudze maszyny oraz specjalistyczne oprogramowanie dla firm produkcyjnych i usługowych.

STIGO Sp. z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
NIP: 6762422470
REGON: 121254161
KRS: 0000367127

STIGO Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
NIP: 9452173287
REGON: 122834328
KRS: 0000458629

Jesteśmy dystrybutorem maszyn i oprogramowania dla przemysłu.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach tworzonych dla firm produkcyjnych z branży metalowej.

ręczymy za nasze produkty

z rozwiązań dostępnych na rynku wybieramy to, co najlepsze i warte Twojej uwagi

13 lat w branży przemysłowej

od lat działamy w branży i znamy specyfikę oraz potrzeby firm z tego sektora

jesteśmy uczciwym partnerem

stawiamy na komunikację, otwartość oraz uczciwość w działaniu

potrafimy trafnie doradzić

rzetelnie analizujemy wymagania klienta i nie proponujemy maszyn, które nie spełnią jego oczekiwań

dajemy klientom wsparcie

sprzedaż maszyny to dla nas początek – możesz liczyć na kompleksową opiekę posprzedażową

nasz zespół to fachowcy

mamy bardzo kompetentny i pomocny zespół techniczny

Nasze marki

Hypertherm to lider wśród producentów przecinarek plazmowych ręcznych i zmechanizowanych. Plazmy Hypertherm są cenione za swoją precyzję, niezawodność i wydajność. Jeśli szukasz plazmy na lata to maszyna od Hypertherm będzie doskonałym wyborem.
Swift-Cut to angielski producent solidnych wypalarek plazmowych CNC oraz wycinarek waterjet. Innowacyjna budowa maszyn, odpowiednia kalibracja, rygorystyczne testy precyzji ruchów oraz ścisła współpraca z Hypertherem – to wyróżnia Swift-Cut na rynku.
Thermal Dynamics to znany, wiodący producent zmechanizowanych przecinarek plazmowych dla przemysłu. Thermal Dynamics to kolejny wiodący na rynku producent plazm. Maszyny Thermal Dynamics są cenione za dokładność i efektywność cięcia, wysoką wydajność oraz trwałość urządzeń.
Walter to polski producent solidnych, wytrzymałych sprężarek tłokowych oraz śrubowych, które gwarantują komfortową pracę. Maszyny Walter to urządzenia warsztatowe, jak i sprzęt do zastosowań profesjonalnych, które zapewnią Ci mniejsze wydatki na energię elektryczną oraz niższe koszty eksploatacji.
Jesteśmy dystrybutorem solidnych, niemieckich znakowarek MARKATOR. Znakowarki mikroudarowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce trwale znakować składowane detale.
LaserEVO to niezawodna znakowarka laserowa, idealna zarówno jako kompaktowy system stacjonarny, jak i w formie zintegrowanej z liniami produkcyjnymi.
SigmaNEST to program CAD/CAM do optymalizacji cięcia oraz wykrawania blach, ale także system do zarządzania magazynem arkuszy, tworzenia kalkulacji, obliczania masowego udziału konstrukcji na rozkładach, trasowania ciętych detali i tworzenia zleceń produkcyjnych.
System do zarządzania produkcją Bemet to narzędzie dopasowane do wyzwań z jakimi codziennie mierzą się małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowe. Kompleksowo optymalizuje działania przedsiębiorstw produkcyjnych. System umożliwia planowanie, zarządzanie oraz rozliczanie produkcji.
PyroSim to komputerowe narzędzie do symulacji przepływu gazów, pozwalające na bezproblemowe tworzenie modeli pożarowych, a tym samym niezawodnych systemów wentylacji i oddymiania.
Symulacje z programu Pathfinder wyznaczają czas i scenariusze ewakuacji. Pathfinder bazuje na algorytmach sztucznej inteligencji, dzięki czemu użytkownicy otrzymują wiarygodne wyniki obliczeń.
Graficznie odzwierciedla przepływy powietrza, stężenie zanieczyszczeń oraz narażenie osobiste. Pomaga w szybkim i niezawodnym budowaniu zaawansowanych modeli dotyczących ciśnienia i wentylacji.