Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Optymalizacja i modernizacja plazm

Plazmą to nasz konik, dlatego oprócz sprzedaży nowych urządzeń, zajmujemy się także modernizacją oraz optymalizacją maszyn w oparciu o technologię plazmową. Nasze usługi obejmują m.in. wymianę źródeł plazmowych w starych stołach CNC, rozbudowę stołów gazowych o możliwość cięcia plazmą oraz optymalizację i poprawę działania źródła plazmowego, które aktualnie wykorzystuje klient.

Poznaj szczegóły modernizacji

Dodanie nowszego źródła do starego stołu CNC

Wiele starych wypalarek plazmowych CNC, cechuje niezwykła jakość oraz trwałość wykonania. Tego typu sprzętom szczególnie przydaje się modernizacja, która może zwiększyć ich moc, gwarantując wydłużenie życia i poprawę jakości cięcia.

W tym przypadku prace modernizacyjne polegają na wymianie źródła plazmowego starego typu (transformatorowego) na nowoczesne źródło przemysłowe (inwerterowe).

Dobór nowego źródła plazmowego pod dany stół odbywa się podczas wizyty serwisanta, który analizuje bieżący stan napędów, torowiska oraz sterownika, a następnie proponuje optymalne źródło plazmy. Wypełnij formularz i umów się na spotkanie z naszym specjalistą technicznym.

Dodanie technologii plazmowej do stołu gazowego

Często wycinarki gazowe tnące stal czarną mogą być rozbudowane o technologię plazmową, także w przypadku, gdy pierwotnie producent urządzenia nie uwzględnił tego zastosowania w swoim projekcie. Maszyny gazowe mogą współpracować z różnymi źródłami plazmowymi (np. plazmami z serii HPR, MAXPRO200 czy Powermax).

Oczywiście, to czy dana maszyna nadaje się do rozbudowy to kwestia indywidulana, dlatego zanim nasi specjaliści techniczni przystąpią do działania, muszą zapoznać się z Twoim sprzętem. Wypełnij formularz i przekaż nam szczegóły dotyczące maszyny gazowej.

Optymalizacja działania starszego źródła plazmowego

Starsze źródła plazmowe mogą czasem potrzebować odświeżenia technologii, by uzyskiwać wyższą jakość krawędzi cięcia, lepszą ogólną ekonomię wycinania plazmowego.

Optymalizacja źródła skutkuje minimalizacją czasów przestojów i finalnie przekładają się na wyższą produktywność.

Jeśli interesuje Ci ulepszenie działania Twojego źródła plazmowego – wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły optymalizacji.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Poznaj maszyny STIGO

przecinarki plazmowe
Hypertherm

plazmy CNC
Swift-Cut 

wycinarki waterjet
Swift-Cut

przecinarki plazmowe
Thermal Dynamics

kompresory
Walter