Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Przecinarki plazmowe zmechanizowane Hypertherm

MAXPRO200
Hypertherm

odcięcie do 75 mm

HPR400XD
Hypertherm

odcięcie do 80 mm

HPR800XD 
Hypertherm

odcięcie do 160 mm

Dlaczego plazma od Hypertherm?

Niższe koszty
eksploatacji

Korzystając z systemów plazmowych HyPerformance, możesz liczyć na znaczące obniżenie kosztów eksploatacji oraz zwiększenie rentowności.

Kluczowym elementem tych plazm jest zastosowanie innowacyjnej technologii LongLife®, która znacznie wydłuża trwałość materiałów eksploatacyjnych. Oznacza to, że możesz osiągać niezmiennie wysoką jakość cięcia HyDefinition przez jak najdłuższy okres czasu.

Dzięki temu nie tylko poprawisz jakość wycinanych detali, ale także zredukujesz koszty utrzymania urządzenia, co przekłada się na wzrost efektywności i opłacalności działalności.

Znakomita jakość i powtarzalność cięcia

Systemy plazmowy HyPerformance wyróżnia się znakomitą jakością i powtarzalnością cięcia, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów związanych z ewentualnymi dodatkowymi operacjami.

Dzięki innowacyjnej technologii HyDefinition®, systemy skupiają i kształtują łuk plazmowy, zwiększając jego energię i umożliwiając precyzyjne cięcie stali miękkiej. 

Technologia HDi™ gwarantuje niezmiennie wysoką jakość cięcia w przypadku stali nierdzewnej. Jest to możliwe dzięki chronionym patentami technologiom, które zapewniają stałą jakość cięcia przez znacznie dłuższy okres niż konkurencyjne systemy dostępne na rynku.

Zwiększona produktywność

Systemy plazmowe HPR znacząco wpływają na zwiększenie produktywności w procesie cięcia.

Dzięki zdolności do szybkiego cięcia, błyskawicznego przełączania procesów i natychmiastowej wymiany materiałów eksploatacyjnych, nasza produkcja staje się bardziej efektywna i elastyczna.

Co więcej, systemy  zapewniają wysoką niezawodność, eliminując zbędne przestoje i utrzymanie ciągłości pracy. W rezultacie osiągniesz więcej w krótszym czasie, co przekłada się na zwiększoną produktywność i konkurencyjność.

Jesteśmy kluczowym partnerem Hypertherm w Polsce

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane dystrybutorom Hypertherm, którzy sprzedają najwięcej przecinarek plazmowych oraz aktywnie współpracują z producentem.

Status Kluczowego Partnera Hypertherm świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług naszym klientom.

doradztwo
w sprawie maszyn

oryginalne części
zamienne

przeglądy
techniczne

serwis
maszyn

Strefa plazmy STIGO - poznaj tajniki technologii plazmowej

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.