Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Poznaj Swift-Cut (ESAB)

Swift-Cut Automation to brytyjska firma specjalizująca się w tworzeniu wypalarek plazmowych CNC oraz wycinarek waterjet. Swift-Cut jako producent gwarantuje niezrównaną jakość produktów i wsparcia technicznego dla Klientów.

Od roku 2023, produkty Swift-Cut zostały włączone do portfolio marek ESAB. To przejęcie znacząco wzbogaciło ofertę Swift-Cut, rozszerzając łańcuch dostaw, intensyfikując wsparcie inżynieryjne oraz zwiększając zdolności produkcyjne brytyjskiej firmy.

Previous slide
Next slide

Oferta Swift-Cut (ESAB)

wypalarki plazmowe CNC
Swift-Cut (ESAB)

waterjety
Swift-Cut (ESAB)

serwis
Swift-Cut (ESAB)

przeglądy techniczne
Swift-Cut (ESAB)

Swift-Cut - marka ESAB

Dlaczego warto wybrać Swift-Cut, markę ESAB?

maszyny najwyższej jakości
urządzenia Swift-Cut są wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki czemu idealnie spełniają wymagające potrzeby branży przemysłowej

doskonała precyzja cięcia
maszyny Swift-Cut tną szybko i precyzyjnie, dzięki rygorystycznej kalibracji przy użyciu narzędzi Renishaw – dokładność cięcia na poziomie 300 mikronów

pewność wsparcia technicznego
szybka reakcja serwisu na zgłaszane problemy techniczne, zdalna diagnostyka lub serwis u klienta, a także przeglądy techniczne – w przypadku trudności z maszyną możesz liczyć na skuteczne wsparcie

pełne przeszkolenie
każdy użytkownik maszyny Swift-Cut może liczyć na kompleksowe przeszkolenie oraz wskazówki umożliwiające szybszą obsługę urządzenia i efektywniejsze cięcie

łatwa dostępność części zamiennych
możesz liczyć na nieprzerwaną pracę maszyny, dzięki bezproblemowemu dostępowi do niezbędnych oryginalnych części zamiennych – brak ryzyka nieplanowanych przestojów

Historia marki
Swift-Cut

Historia Swift-Cut Automation rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to angielski inżynier Alan Swift zajmował się naprawami maszyn przemysłowych. Serwisowane przez niego plazmy CNC budziły w nim rozczarowanie, ponieważ czuł, że urządzenia tego typu można skonstruować lepiej. Postanowił podjąć to wyzwanie i tak powstał pierwszy stół plazmowy zbudowany według  jego projektu. Wypalarka Swift’a spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem, szybko więc zyskał kolejne zamówienia na maszyny, a firma Swift-Cut rozpoczęła dynamiczną działalność.

Od 2023 roku produkty Swift-Cut dołączyły do rodziny marek ESAB. Firma ESAB specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu do obróbki i cięcia metalu. Dzięki temu przejęciu, oferta Swift-Cut stała się jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ poszerzono łańcuch dostaw, zwiększono wsparcie inżynieryjne oraz zwiększono zdolności produkcyjne brytyjskiej firmy.

Swift-Cut może poszczycić się ugruntowaną bazą klientów, która obejmuje ponad 4000 zainstalowanych systemów w ponad 35 krajach na całym świecie. Produkty firmy Swift-Cut są projektowane i produkowane w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, co dodatkowo podkreśla ich jakość i globalny zasięg.

Poznaj ESAB

ESAB to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do cięcia. Firma dostarcza zaawansowane urządzenia, materiały eksploatacyjne, a także innowacyjne rozwiązania do automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji, umożliwiające skuteczne wykonywanie codziennych i nadzwyczajnych zadań, które kształtują nasz świat.

Historia ESAB sięga 1904 roku, kiedy to założyciel firmy, Oscar Kjellberg (szwedzki wynalazca i przemysłowiec), stworzył pierwszą na świecie powlekaną elektrodę spawalniczą. Od tamtej pory marka utrzymuje status lidera technologii obróbki metali, oferując efektywne i wysokowydajne rozwiązania klientom w największych branżach produkcyjnych na całym świecie.

ESAB regularnie bada opinie klientów, a ich zdanie jest podstawą do rozwoju nowych produktów. Takie podejście pozwala wprowadzać istotne ulepszenia, przynosząc realne korzyści dla użytkowników.

ESAB wyróżnia się także bezprecedensowym, globalnym portfelem 40 marek produktów. Dzięki temu firma dostarcza klientom więcej innowacyjnych technologii obróbki metali niż jakakolwiek inna firma w branży.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Swift-Cut w Polsce

Nasze doświadczenie i specjalizacja w serwisowaniu maszyn Swift-Cut pozwala nam udzielać wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Zespół naszych ekspertów jest zawsze kompetentny i gotowy do pomocy.

Dzięki stałej współpracy ze Swift-Cut, mamy bezpośredni dostęp do oryginalnych części zamiennych, więc nasi klienci nie muszą martwić się o materiały eksploatacyjne.

profesjonalne
doradztwo
w sprawie maszyn

oryginalne
części

zamienne

przeglądy techniczne
i autoryzowany
serwis

wsparcie techniczne
online i w siedzibie
klienta

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Poznaj maszyny STIGO

przecinarki plazmowe
ręczne
Hypertherm

przecinarki plazmowe
zmechanizowane

Hypertherm

przecinarki plazmowe
zmechanizowane

Thermal Dynamics

wypalarki
plazmowe CNC

Swift-Cut

wycinarka
waterjet

Swift-Cut

kompresory tłokowe
i śrubowe

Walter