Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Poznaj Thermal Dynamics (ESAB)

Thermal Dynamics to jednak z marek firmy ESAB, która w swoim portfolio produktowym ma maszyny do cięcia plazmą, zaawansowane materiały eksploatacyjne oraz różnorodne akcesoria do cięcia plazmowego.

Produkty Thermal Dynamics od wielu lat wyznaczają standardy w zakresie elastyczności, jakości i efektywności rozwiązań do cięcia plazmowego.

Previous slide
Next slide

Oferta Thermal Dynamics (ESAB)

przecinarki plazmowe
Thermal Dynamics (ESAB)

serwis przecinarek 
Thermal Dynamics (ESAB)

Thermal Dynamics - marka ESAB

Dlaczego warto wybrać Thermal Dynamics, markę ESAB?

nowa definicja precyzji cięcia
Thermal Dynamics zredefiniował pojęcie wysokiej precyzji w technologii plazmowej poprzez wynalezienie nowoczesnej elektrody plazmowej oraz lekkich, ręcznych plazm do cięcia metalu

do wielu zastosowań
oferta Thermal Dynamics obejmuje urządzenia przenośne i zaawansowane systemy cięcia plazmowego – gama produktów umożliwia dopasowanie maszyny do różnorodnych potrzeb przemysłu, wspierając osiąganie celów operacyjnych oraz uzyskiwanie maksymalnej wydajności przy niższych kosztach

te maszyny się nie starzeją
Thermal Dynamics to jedyny producent oferujący kompleksowe rozwiązania modernizacyjne dla swoich maszyn

plazmy, które sprawdzają się w różnych branżach przemysłu
maszyny Thermal Dynamics są obecne w wielu sektorach przemysłu, takich jak: lotnictwo, przemysł motoryzacyjny, urządzenia medyczne, produkcja, urządzenia elektryczne i przemysłowe, budownictwo, naprawa i konserwacja

Poznaj ESAB

ESAB to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do cięcia. Firma dostarcza zaawansowane urządzenia, materiały eksploatacyjne, a także innowacyjne rozwiązania do automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji, umożliwiające skuteczne wykonywanie codziennych i nadzwyczajnych zadań, które kształtują nasz świat.

Historia ESAB sięga 1904 roku, kiedy to założyciel firmy, Oscar Kjellberg (szwedzki wynalazca i przemysłowiec), stworzył pierwszą na świecie powlekaną elektrodę spawalniczą. Od tamtej pory marka utrzymuje status lidera technologii obróbki metali, oferując efektywne i wysokowydajne rozwiązania klientom w największych branżach produkcyjnych na całym świecie.

ESAB regularnie bada opinie klientów, a ich zdanie jest podstawą do rozwoju nowych produktów. Takie podejście pozwala wprowadzać istotne ulepszenia, przynosząc realne korzyści dla użytkowników.

ESAB wyróżnia się także bezprecedensowym, globalnym portfelem 40 marek produktów. Dzięki temu firma dostarcza klientom więcej innowacyjnych technologii obróbki metali niż jakakolwiek inna firma w branży.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Poznaj maszyny STIGO

przecinarki plazmowe
ręczne
Hypertherm

przecinarki plazmowe
zmechanizowane

Hypertherm

przecinarki plazmowe
zmechanizowane

Thermal Dynamics

wypalarki
plazmowe CNC

Swift-Cut

wycinarka
waterjet

Swift-Cut

kompresory tłokowe
i śrubowe

Walter