Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Plazma CNC Swift-Cut u producenta podłoży do uprawy pieczarek

Plazma CNC Swift-Cut u producenta podłoży do uprawy pieczarek

Specjalizacja: podłoża do uprawy pieczarek

Firma produkcyjna, woj. Mazowieckie

Wdrożenie odbywało się w dużej firmie z branży wytwarzania podłoży do uprawy pieczarek. Ogromna skala produkcji oraz urządzeń do niej wykorzystywanych, wymaga posiadania sprawnie działającego działu utrzymania ruchu i prototypowania.

Maszyny wykorzystywane do realizacji zamówień, także te nowo zakupione, często wymagają różnorodnych modyfikacji, by dostosować je do specyficznych wymagań tej branży. Odpowiedzią na to wyzwanie był stół plazmowy CNC Swift-Cut, który pozwolił firmie przyspieszyć proces prototypowania, a tym samym przekształcania maszyn zgodnie z potrzebami.

Nowoczesne oprogramowanie SigmaNEST umożliwiło szybką ocenę kosztów i czasu wykonania półproduktów. Ze względu na trudne warunki pracy (m.in. kwaśną atmosferę środowiska) do przygotowywanych urządzeń wykorzystuje się stal czarną, stal nierdzewną, jak i różne gatunku aluminium. Stół Swift-Cut pozwala na cięcie wszystkich tych materiałów.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.