Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Cena maszyn Swift-Cut (ESAB)

Cena naszych produktów jest wynikiem wielu czynników, takich jak jakość urządzeń oraz poziom opieki posprzedażowej. Kładziemy nacisk na to, by sprzedawane maszyny nie tylko odpowiadały bieżącym potrzebom, ale też uwzględniały dalszy rozwój Twojego biznesu.

Zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej polityki cenowej, aby uzyskać informacje dotyczące kosztów konkretnych maszyn. Chętnie dostosujemy naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb, dbając o to, abyś otrzymał produkt odpowiadający nie tylko obecnym, lecz także przyszłym wyzwaniom Twojego przedsiębiorstwa.

Poznaj politykę cenową Swift-Cut

Co może wpływać na cenę?

Cena maszyny może być niższa lub wyższa, w zależności od wybranych przez Ciebie parametrów. Obejmuje to na przykład: rodzaj materiału, który chcesz ciąć, czas codziennej eksploatacji, miejsce instalacji, itd.

Nasz zespół ekspertów zawsze uwzględnia w ofercie nie tylko Twoje aktualne potrzeby, ale także późniejsze plany biznesowe. Chcemy, aby zakupiona maszyna była elastyczna i dostosowana do zmiennych warunków, będąc inwestycją przynoszącą korzyści przez wiele lat.

Spersonalizowana oferta

Nasza wiedza o maszyn i branży przemysłowej powoduje, że możemy zaoferować Ci indywidualne rozwiązanie. Dzięki temu płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz, eliminując koszty zbędnych funkcji.

Chociaż możemy podać ogólną cenę dla każdego z naszych stołów CNC, to mają one charakter orientacyjny. Aby uzyskać dokładną wycenę –  zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub skontaktowania się z naszym zespołem handlowym.

Cena a kraj

Maszyny CNC Swift-Cut to produkty eksportowe. Ceny urządzeń w różnych krajach mogą być zróżnicowane, co wynika z dodatkowych kosztów lokalnych (praca i siła robocza, kursy wymiany walut, opłaty celno-skarbowe związane z wysyłką).

Podane ceny należy więc traktować jako orientacyjne w Polsce, jednak wymagające dalszej konsultacji z dystrybutorem.

Jakie czynniki mogą wpływać na cenę?

Rozmiar ciętych materiałów 

Ilość miejsca pod maszynę

Cięte materiały

Opcja zasilania

Grubości ciętych materiałów

Szybkość cięcia

Ilość dziennego cięcia

Zaawansowanie oprogramowania

Kraj – lokalizacja

Wycena końcowa:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji:
zadaj pytanie o maszynę    |   poproś o ofertę    |   umów pokaz cięcia 

Przekonaj się, że Swift-Cut jest dla Ciebie

Pokazy
cięcia

Próbki
części

Opinie Użytkowników

Warunki
opieki

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Swift-Cut w Polsce

Nasze doświadczenie i specjalizacja w serwisowaniu maszyn Swift-Cut pozwala nam udzielać wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Zespół naszych ekspertów jest zawsze kompetentny i gotowy do pomocy.

Dzięki stałej współpracy ze Swift-Cut, mamy bezpośredni dostęp do oryginalnych części zamiennych, więc nasi klienci nie muszą martwić się o materiały eksploatacyjne.

profesjonalne
doradztwo
w sprawie maszyn

oryginalne
części

zamienne

przeglądy techniczne
i autoryzowany
serwis

wsparcie techniczne
online i w siedzibie
klienta

Poznaj maszyny STIGO

plazmy CNC
Swift-Cut 

wycinarki waterjet
Swift-Cut

przecinarki plazmowe
Hypertherm

przecinarki plazmowe
Thermal Dynamics

kompresory
Walter