Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Pokazy cięcia Swift-Cut (ESAB)

Weź udział w niezobowiązującym pokazie cięcia na maszynach Swift-Cut. Podczas darmowej prezentacji poznasz możliwości urządzeń, przetestujesz je na różnych materiałach oraz ocenisz jakość wyciętych detali.

Co więcej, w trakcie spotkania możemy wyciąć Twój projekt. Wyślij nam plik detalu, a my z  przyjemnością go wytniemy. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak maszyny Swift-Cut poradzą sobie z wyzwaniem z Twojej branży. Już dziś umów pokaz i poznaj nowe perspektywy w dziedzinie cięcia.

Umów prezentację maszyny Swift-Cut

Showroom w Krakowie

Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego showroomu w siedzibie STIGO w Krakowie, przy ul. Longinusa Podbipięty 29.

Podczas spotkania będziesz miał/a okazję zapoznać się z naszymi maszynami Swift-Cut, a nasi doświadczeni specjaliści techniczni chętnie przedstawią Ci pełen zakres możliwości tych urządzeń.

Jeśli planujesz nas odwiedzić, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o swojej wizycie. Z przyjemnością zarezerwujemy dla Ciebie czas opiekuna klienta, który będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji.

Pokaz u naszego partnera

Dla Twojej wygody proponujemy opcję pokazu bezpośrednio u jednego z naszych klientów, którego siedziba znajduje się w bliskiej odległości od Twojej firmy.

Ta opcja jest idealna dla tych, którzy pragną zobaczyć maszynę w realnym środowisku produkcyjnym i nie mają czasu na podróż do Showroomu STIGO.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy dogodne miejsce spotkania. Nasza sieć klientów obejmuje całą Polskę, dzięki czemu bez trudu znajdziemy lokalizację, która pozwoli Ci bliżej poznać maszyny Swift-Cut.

Pokaz online

Jeśli nie masz możliwości osobiście nas odwiedzić, nic straconego! Oferujemy także pokazy online, które umożliwiają Ci zdalne poznanie naszych maszyn.

Możemy dostosować prezentację do Twoich potrzeb, korzystając z platform takich jak Zoom, TeamViewer, Microsoft Teams czy WhatsApp.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na pokaz online i odkryć możliwości cięcia bez wychodzenia z domu.

Wyślij nam wcześniej projekt do wycięcia

Pamiętaj również, że jeśli podczas pokazu chcesz wyciąć własny projekt (pliki typu DXF lub DWG), prosimy o przesłanie go do nas przed spotkaniem. To pozwoli nam lepiej dostosować prezentację do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz wziąć udział w pokazie online i nie spotkasz się z nami na żywo, możemy wyciąć Twoją część i odesłać pocztą do Twojej siedziby.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji:
zadaj pytanie o maszynę    |   poproś o ofertę    |   umów pokaz cięcia 

Przekonaj się, że Swift-Cut jest dla Ciebie

Opinie Użytkowników

Próbki
części

Warunki
opieki 

Ceny
maszyn

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Swift-Cut w Polsce

Nasze doświadczenie i specjalizacja w serwisowaniu maszyn Swift-Cut pozwala nam udzielać wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Zespół naszych ekspertów jest zawsze kompetentny i gotowy do pomocy.

Dzięki stałej współpracy ze Swift-Cut, mamy bezpośredni dostęp do oryginalnych części zamiennych, więc nasi klienci nie muszą martwić się o materiały eksploatacyjne.

profesjonalne
doradztwo
w sprawie maszyn

oryginalne
części

zamienne

przeglądy techniczne
i autoryzowany
serwis

wsparcie techniczne
online i w siedzibie
klienta

Poznaj maszyny STIGO

plazmy CNC
Swift-Cut 

wycinarki waterjet
Swift-Cut

przecinarki plazmowe
Hypertherm

przecinarki plazmowe
Thermal Dynamics

kompresory
Walter