Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Powermax30® AIR – niezrównana efektywność pracy

Nowy system Powermax30® AIR zapewnia wysoką wydajność w mniejszej, kompaktowej formie. Dzięki zintegrowaniu sprężarki powietrza jest to najmniejszy i najlżejszy ręczny system do cięcia plazmowego w swojej klasie. Powermax30 AIR można zabrać ze sobą bezpośrednio do miejsca, gdzie prowadzone są prace. Ze względu na dużą mobilność można go także używać do wielu zastosowań. Dodatkowo, jest prosty w ustawianiu i obsłudze.

Przecinarka ma możliwość zasilania z jednofazowej sieci 230V. Dzięki technologii Auto-Voltage jest odporna na zakłócenia i spadki napięć, a także nie wymaga użycia zewnętrznego kompresora. To wszystko stanowi o jej uniwersalności i ogromnej przydatności – szczególnie „w terenie”.

Technologia wysokiej wydajności

Nowa, zgłoszona do opatentowania konstrukcja materiałów eksploatacyjnych umożliwia spójne cięcie dzięki optymalizacji przepływu powietrza z kompaktowej, wbudowanej sprężarki. W połączeniu z bardzo wydajnym układem usuwania wilgoci system Powermax30 AIR gwarantuje doskonałą jakość cięcia oraz produktywność w warunkach charakteryzujących się dużą temperaturą i wysoką wilgotnością.

30AIR-budowa

Parametry cięcia

Parametry-cięcia

Specyfikacja

Specyfikacja-Powermax-30AIR

Palnik oraz materiały eksploatacyjne
Nowy palnik AIR T30 jest solidny i trwały, by sprostał najtrudniejszym warunkom. Duża szybkość i nadzwyczajna jakość cięcia oznaczają mniejszą liczbę dodatkowych operacji. Dzięki funkcji ciągłego łuku pilota można szybko i z powodzeniem ciąć metalowe kratownice oraz zardzewiały metal bez ponownego wyzwalania łuku.

Palnik-Air-T30

Materiały eksploatacyjne używane w palniku AIR T30 maksymalizują jakość cięcia. Dzięki stożkowej nasadce oraz deflektorowi uzyskujemy lepszą widoczność łuku podczas pracy. Ergonomiczna budowa z głowicą palnika 75° poprawia chwyt i wygodę pracy.

Części-eksploatacyjne-Powermax-30AIR

Numery-części-Powermax-30AIR

*Elektrody i dysze są sprzedawane w zestawach po pięć sztuk oraz w zestawach łączonych zawierających po 2 elektrody i 2 dysze (numer części 428350).
Popularne zastosowanie
Urządzenie Powermax30 AIR jest z powodzeniem stosowane w branżach takich jak:
· budowa systemów filtrowentylacyjnych,
· działy utrzymania ruchu,
· ratownictwo,
· konstrukcje stalowe,
· naprawa i modyfikacja pojazdów,

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.