Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

STIGO Platynowym Partnerem Hypertherm 2015

Wraz z rozpoczęciem nowego roku Firma STIGO po raz kolejny została wyróżniona jako Platynowy Partner Hypertherm. Jesteśmy w czołówce dystrybutorów przecinarek oraz części amerykańskiego producenta, spełniając wysokie wymagania w zakresie produktów, obsługi klienta, świadczonych usług oraz wartości obrotu.

Tak wysoki poziom partnerstwa z Firmą Hypertherm gwarantuje nam wyjątkowe wsparcie producenta, zarówno w kwestiach technicznych, sprzedażowych, jak i marketingowych. Przekłada się do na wymierne korzyści dla wszystkich klientów, będąc jednocześnie jasnym sygnałem, że warto z nami współpracować.

Wysoki status autoryzacyjny jest potwierdzeniem naszej wszechstronnej, praktycznej wiedzy o przecinarkach plazmowych amerykańskiego producenta oraz zaangażowania naszych pracowników w codzienne obowiązki i nieustanny proces podnoszenia kompetencji.

Długoletnia relacja z Firmą Hypertherm, pozwala nam także z przekonaniem stwierdzić, że oferowane przez nią rozwiązania są niezawodne i innowacyjne. Jesteśmy dumni, z przyznanego nam wyróżnienia i mamy nadzieję, że nowy rok będzie okazją do współpracy z Państwem, właśnie na platynowym poziomie.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.