Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Tytuł najbardziej etycznej firmy dla Hypertherm!!

Firma Hypertherm została uznana za najbardziej etyczną firmę na świecie po raz drugi z rzędu. Ethisphere Institute nagradza organizacje za wywieranie istotnego wpływu na sposób prowadzenia działalności, który polega na zachęcaniu wdrażania kultury etyki i przejrzystości na każdym poziomie funkcjonowania firmy.

Ocena w kategorii Najbardziej etyczna firma na świecie bazuje na koncepcji Ethics Quotient™ (EQ), opracowanej przez Ethisphere Institute na podstawie wielu lat badań. Umożliwia ona obiektywną, spójną i znormalizowaną ocenę organizacji.

Wyróżnienie World’s Most Ethical Company jest przyznawane organizacjom wywierającym istotny wpływ na sposób prowadzenia działalności, który polega na zachęcaniu wdrażania kultury etyki i przejrzystości na każdym poziomie funkcjonowania firmy. Hypertherm to jedna ze 131 firm z całego świata na tegorocznej liście oraz jedna z zaledwie dwóch firm z sektora Akcesoria i narzędzia maszynowe. Inne firmy, które zdobyły nagrodę „Most Ethical”, to między innymi Deere and Company, GE, Cisco oraz The Nature Conservancy. „Firmy polegają Ethisphere, stale monitorując i podnosząc standardy etycznego postępowania w biznesie. Te firmy, które wykazują przywództwo w takich obszarach, jak obywatelstwo, uczciwość i przejrzystość, mają większą wartość w oczach inwestorów, społeczności, klientów i pracowników, dzięki czemu utrwalają zrównoważoną przewagę biznesową.” — wyjaśnia Timothy Erblich, Dyrektor generalny Ethisphere. „Gratulujemy wszystkim w Hypertherm zdobycia tytułu World’s Most Ethical Company”.

Hypertherm projektuje i produkuje najbardziej zaawansowane na świecie systemy cięcia, które są używane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak budowa statków, produkcja i naprawa pojazdów. Gama produktów obejmuje systemy cięcia plazmą, laserem i strumieniem wody, jak również sterowniki CNC ruchu i kontroli wysokości, oprogramowanie do rozmieszczania CAM oraz materiały eksploatacyjne. Systemy Hypertherm słyną z wydajności oraz niezawodności, dzięki czemu zapewniają większą produktywność i rentowność setkom tysięcy firm. Reputacja Hypertherm związana z innowacyjnością w dziedzinie cięcia sięga niemal 50 lat wstecz do roku 1968, kiedy w firmie opracowano proces cięcia plazmowego z wtryskiem wody. Znajdująca się w całości w posiadaniu akcjonariuszy firma ma obecnie ponad 1400 udziałowców oraz przedstawicielstwa operacyjne i partnerskie na całym świecie.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.