Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Europejska premiera Powermax45 XP w STIGO!

Jako pierwsi w Europie mieliśmy okazję przetestować najnowszą przecinarkę plazmową Hypertherm Powermax45 XP. Własnoręcznie sprawdziliśmy możliwości urządzenia i oficjalnie potwierdzamy – jak zwykle jest godne polecenia!

Powerma45 XP gwarantuje 6,5 kW mocy wyjściowej — 70% więcej niż wiele systemów konkurencji — dzięki czemu jest niesamowicie wydajny, pozwala dokładnie ciąć materiał o grubości do 16 mm oraz odcinać materiał o niemal dwukrotnie większej grubości – 29 mm.

Podobnie jak wcześniejszy system Powermax45®, system Powermax45 XP oferuje jeszcze większą wszechstronność i oprócz cięcia i żłobienia pozwala także znakować!. Nowy proces z niskim natężeniem prądu ułatwia znakowanie, nacinanie i wykonywanie precyzyjnych profilów żłobienia, a lekka konstrukcja zwiększa możliwości przenoszenia. Jeszcze lepszą wszechstronność uzyskano dzięki zapewnieniu obsługi 11 różnych typów palników ręcznych i zmechanizowanych oraz dodatkowych materiałów eksploatacyjnych do specjalistycznych zastosowań cięcia i żłobienia.

System jest wyposażony w wiele innowacji technologicznych dostępnych wyłącznie w produktach Hypertherm. Jest to całkiem nowy palnik Duramax™ Lock, mający przełącznik odłączenia, umożliwiający szybką wymianę materiałów eksploatacyjnych, system FastConnect™ umożliwiający szybką zamianę palników oraz technologia Smart Sense™, która automatycznie reguluje ciśnienie i natężenie przepływu gazu, gwarantując optymalną wydajność.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.