Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Akcesoria Hypertherm – komfort i bezpieczeństwo.

Zadania wykonywane twoją przecinarką mogą być jeszcze prostsze, wygodniejsze i w pełni bezpieczne. Pozwalają na to akcesoria Hypertherm, które zostały zaprojektowane, aby maksymalizować komfort pracy. Co więcej, dodatkowe wyposażenie dedykowane systemom do cięcia zwiększa liczbę ich zastosowań oraz potęguje wydajność. Warto stosować akcesoria Hypertherm, zapewniając sobie ochronę i bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi produktami.

1. Kask Hyamp™

Zaawansowana, automatycznie ściemniana szybka w odcieniach 8–12, z dużym polem widzenia 5100 mm2, do cięcia, spawania i żłobienia. Zawiera przeźroczyste osłony ochronne, torbę i arkusz naklejek. ANSI Z87.1, CSA Z94.3, CE.

Najlepszy wybór dla użytkownika przecinarek ręcznych o dużej mocy.

Numer katalogowy produktu: 017031

2. Okulary z podnoszonymi, przyciemnianymi szkłami

Podnoszone szkła w odcieniu 5 (do natężeń <40 A), odporne na zarysowania, z regulowaną oprawą. ANSI Z87.1, CSA Z94.3, CE.

Okulary często wybierane są razem ze źródłami o mniejszej mocy, takimi jak Powermax 30XP czy Powermax 45. 

Numer katalogowy produktu: 017033

3. Odporna na działanie łuku kurtka do obróbki metalu

Najwyższej jakości zmywalna odzież do spawania, wykonana z włókna modakrylowego, gwarantująca ochronę przed płomieniem i wyładowaniem łuku. Kurtka Hypertherm jest wytrzymała i nie wymaga czyszczenia chemicznego. Została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych z runa owczego (14 uncji) i przetestowana pod kątem ochrony i wytrzymałości: ASTM 1506-10a; OSHA 1910.269; NFPA 70E. Poziom łuku = 28 cali/cm2.

Numer katalogowy produktu: od 017016 do 017019

4. Rękawice do cięcia i żłobienia Hyamp

Uszczelnione rękawice z myślą o zastosowaniach wymagających większej wytrzymałości wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych. Kształt pasujący do palnika, bezszwowy kciuk do spustu oraz dłuższy mankiet gwarantują elastyczność i ochronę. Rękawice Hyamp wykonane są z koziej skóry ognioodpornej i zamszu. Wyściełane fragmenty zapewniają dodatkową ochronę przed ciepłem i ścieraniem.

Numer katalogowy produktu: od 017025 do 017028

5. Cyrkiel do cięcia po okręgu

Zapewnia szybkie i łatwe ustawienie do cięcia dokładnych okręgów o średnicy do 70 cm. Opcjonalnie używany jako ogranicznik odsunięcia przy ukosowaniu i cięciu prostym. Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

Numer katalogowy produktu: 127102 oraz 027668

6. Prowadnica do cięcia ukośnego

Kątomierz z podstawą magnetyczną, którą można przykładać do prostych krawędzi lub narożników, ułatwiając precyzyjne cięcie kątów. Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

Numer katalogowy produktu: od 017041

7. Prosta krawędź magnetyczna

Dwa bloki magnetyczne z prostą krawędzią o długości 61 cm. Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

Numer katalogowy produktu: od 017042

Pamiętaj, że komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa zwiększają wydajność każdego użytkownika! Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność i cenę.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.