Dawniej pmax.pl teraz maszynystigo.pl – rozwijamy się dla Ciebie 🙂 

Ulepszony palnik HyPro2000

System plazmowy MAX200 można łatwo zmodernizować, nie zmieniając całego źródła plazmowego – wystarczy zaopatrzyć się w palnik HyPro2000. Zwiększy on produktywność Twojego urządzenia.

HyPro2000 posiada szereg zalet:

Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii nasz palnik w porównaniu do podstawowego systemu MAX200 jest szybszy o 25 %
Posiada złącze szybkiego odłączania i ma funkcję szybkiego dopasowania
Materiały eksploatacyjne w zmodernizowanym palniku ograniczają koszty eksploatacji dzięki swojej wytrzymałości i żywotności. To znacząca poprawa w porównaniu do elektrod używanych w systemie MAX200. HyPro2000 jest dużo bardziej wytrzymały i zapewnia 75% większą trwałość.

Jest to technologia bardzo praktyczna. Pozwala na modernizację Twojego urządzenia bez potrzeby wymiany całego źródła plazmowego. Zapewnia to oszczędność pieniędzy i zwiększoną efektywność pracy Twojego systemu MAX200

Tabelka poniżej przedstawia jakość cięcia w cyklu życia materiałów eksploatacyjnych (200 A, stal miękka 12 mm, przewody 15 m):

Dzięki temu wszystkiemu produkcja Twoich części może wzrosnąć o 20% – 30%. To inwestycja, która jest niezwykle opłacalna, warto postawić na efektywność palnika HyPro2000 i wyposażyć w niego swoje źródło plazmowe MAX2000.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz doradztwa w sprawie maszyn? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.